Monday, January 19, 2009

Related - 连接: Netlabels & News: Phillip Wilkerson "Incidents in spring ep" [BP016]
Related - 连接: awx online » Phillip Wilkerson - Incidents In Spring EP (bp016)
Related - 连接: INQ Mag / Monographic Podcast | A Netaudio Resource » Blog Archive » BP016 | Phillip Wilkerson - Incidents In Spring EP

非常高兴Phillip Wilkerson先生加入了Bypass, 它的Incidents In Spring EP编号为BP016. 一些很具资历的老朋友们为BP016做了评论与宣传. 如INQ Mag, Awx Online, Netlabels & News. 以及在前文提及过的noCo...mment等. 引述Netlabels & News的评论, 西班牙语:Referencia 16 para el netlabel chino Bypass. Nos lo trae Phillip Wilkerson, prolífico creador de ambient, con excelentes trabajos en, por ejemplo, Earth Mantra o Clinical Archives.

En este trabajo nos acerca un collage de microsonidos y glicthes sobre intensos fondo o creando sutiles ritmos. Una inteligente mezcla de las distintas vertientes habituales de su sonido, desde el ambient mas abstracto hasta su faceta mas experimental.

以及Awx的立陶宛Review:

Kolegos iš Kinijos Zhang Jian Wen įkurtas netleiblas Bypass sausio 14 dieną išleido Phillip Wilkerson iš JAV keturių kūrinių EP - Incidents In Spring. Apie Bypass netleiblą ir jo šefą jau esu rašęs anksčiau, o štai pastarasis darbas išsiskyrė iš paskutinių netleiblo relyzų savo ramybe. Phillip Wilkerson ambient muziką kuria nuo 2005 metų, kuomet baigė savo muzikinius eksperimentus ir atrado save būtent tame stiliuje. Phillip neapsistoja vien tik ties ramiu, šiltu ambientu - kita jo kūrybos pusė pilna drąsių eksperimentų. Beje, ir albumų jis prileidęs kaip už tėvynę tokiuose netleibluose, kaip Amorfus Music, Clinical Archives, Earth Mantra.

20-ies minučių trukmės darbe radau taip dabar trūkstamos pavasariškos šilumos, gal net vaizdinių, kuomet po darbo dienos būna dar pakankamai šviesu, tu sėdi ant dviračio, įsijungi mp3 grotuvą ir važiuoju kažkur tiesiog besimėgaudamas šiltu vėju. Atsisiųsk.